Wie zijn wij

Zakenkantoor


Proost - Van Huffel

Zakenkantoor Proost - Van Huffel

Wie zijn wij


Herman Proost

Herman Proost


Herman@proost-vanhuffel.be


Zaakvoerder, heeft 34 jaar ervaring in de verzekeringssector


en 29 jaar in het bankwezen.


Reeds 20 jaar vormt hij, samen met zijn collega Kris, een stevig ge-olied team.


Telefoon: 014/88 22 87 (Kantoor Lille)


Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)


Kris Van Huffel


Kris@proost-vanhuffel.be


Zaakvoerder, heeft meer dan 30 jaar ervaring in de verzekeringssector en 10 jaar in het bankwezen. Bovendien deed hij 10 jaar ervaring op als schadebeheerder.


Reeds 20 jaar vormt hij, samen met zijn collega Herman, een stevig ge-olied team.


Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)


Kris Van Huffel
Jasmien Bleumer

Jasmien Bleumer


jasmien@proost-vanhuffel.be



Bediende


Sinds 28/11/2018 versterkt zij ons team!


Telefoon: 014/61 79 19


 

Vicky Tuytelaars


vicky@proost-vanhuffel.be



Bediende, heeft 7 jaar ervaring in de banksector.


Sinds 1/3/2013 versterkt zij ons team!


Telefoon: 014/88 22 87 (Kantoor Lille)


Vicky Tuytelaars
Els Janssens

Els Janssens


els@proost-vanhuffel.be



Bediende, heeft 23 jaar ervaring in de verzekeringssector.


Sinds 1/6/2017 versterkt zij opnieuw ons team!


Voordien had zij al 8 jaar voor ons kantoor gewerkt


Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)


Sander Nysmans


sander@proost-vanhuffel.be



Bediende


Sinds 28/11/2018 versterkt hij ons team!


Telefoon: 014/61 79 19


Sander Nysmans

Kantoor Vosselaar



Antwerpsesteenweg 130


2350 Vosselaar



Tel.: 014/61 79 19



Meer info


Facebook

Kantoor Lille



Rechtestraat 4


2275 Lille



Tel.: 014/88 22 87



Meer info


Copyright © 2018 Zakenkantoor Proost - Van Huffel Alle rechten voorbehouden