Wie zijn wij

Zakenkantoor

 

Proost - Van Huffel

Zakenkantoor Proost - Van Huffel

Wie zijn wij

Herman Proost

Herman Proost

Herman@proost-vanhuffel.be

 

Zaakvoerder, heeft 34 jaar ervaring in de verzekeringssector

en 29 jaar in het bankwezen.

Reeds 20 jaar vormt hij, samen met zijn collega Kris, een stevig ge-olied team.

Telefoon: 014/88 22 87 (Kantoor Lille)

Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)

Kris Van Huffel

Kris@proost-vanhuffel.be

 

Zaakvoerder, heeft meer dan 30 jaar ervaring in de verzekeringssector en 10 jaar in het bankwezen. Bovendien deed hij 10 jaar ervaring op als schadebeheerder.

Reeds 20 jaar vormt hij, samen met zijn collega Herman, een stevig ge-olied team.

Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)

Kris Van Huffel
Valerie Vangoidsenhoven

Valerie Vangoidsenhoven

valerie@proost-vanhuffel.be

 

Bediende, heeft 8 jaar ervaring in de verzekeringssector en in de vastgoedsector.

Sinds 11 april 2011 versterkt zij ons team!

Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)

Vicky Tuytelaars

vicky@proost-vanhuffel.be

Bediende, heeft 7 jaar ervaring in de banksector.

Sinds 1/3/2013 versterkt zij ons team!

Telefoon: 014/88 22 87 (Kantoor Lille)

Vicky Tuytelaars
Ilse Pauwels

Ilse Pauwels

ilse@proost-vanhuffel.be

Bediende, heeft 18 jaar ervaring in de banksector.

Sinds 6/12/2012 versterkt zij ons team!

Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)

Els Janssens

els@proost-vanhuffel.be

Bediende, heeft 23 jaar ervaring in de verzekeringssector.

Sinds 1/6/2017 versterkt zij opnieuw ons team!

Voordien had zij al 8 jaar voor ons kantoor gewerkt

Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)

Els Janssens
Tom Van Vugt

Tom Van Vugt

tom@proost-vanhuffel.be

Bediende, sinds 18/10/2018 versterkt hij ons team!

Telefoon: 014/61 79 19 (Kantoor Vosselaar)

Kantoor Vosselaar

 

Antwerpsesteenweg 130

2350 Vosselaar

 

Tel.: 014/61 79 19

 

Meer info

Facebook

Kantoor Lille

Rechtestraat 4

2275 Lille

Tel.: 014/88 22 87

Meer info

Copyright © 2018 Zakenkantoor Proost - Van Huffel Alle rechten voorbehouden